fbpx

Podsumowanie

Dzień dobry.

Dziękuje Państwu za wszystkie zamówienia z sesji 2022 w Szkole Podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim.
Dzieciom dziękuję za cierpliwość i współpracę podczas zdjęć. Bardzo miło było mi poznać tak wielu młodych ludzi. Mam nadzieję, że zdjęcia podobają się zarówno modelom jak i rodzicom. 

Wszystkie zamówione wydruki powinny już trafić do Państwa rąk. Jeśli tak nie jest, proszę o kontakt z Panią Dyrektor Kingą. Jeśli zamówili Państwo wersję cyfrową powinni Państwo dostać maila od „Katarzyna Kira” z linkiem do pobrania wersji cyfrowych. Jeśli ktoś, kto zamawiał wersję elektroniczną nie ściągnął/nie dostał takiej wiadomości proszę o kontakt.

Dziękuję za wszystkie informacje i uwagi dotyczące działania serwisu i płatności. Jeśli mają Państwo jakieś propozycje zmian lub uwagi które mogłabym przekazać dalej proszę śmiało napisać. Galerie grupowe są na etapie testowania i wszystkie uwagi klientów bezpośrednio korzystających z serwisu są mile widziane.

Stworzyłam tą stronę by podsumować sesje w szkole i odpowiedzieć na często zadawane pytania oraz by w przyszłości wykorzystywać ją do komunikacji z rodzicami.

Na Państwa prośbę otwieram wszystkie klasowe galerie do końca wakacji (31.08.2022). Jest to ostatnia szansa, dla chętnych, do zakupu zdjęć z tej sesji. Wydruki będą do odbioru na koniec września u nauczyciela. W październiku zdjęcia zostaną usunięte z serwera. Drodzy Rodzice proszę też o przekazanie wiadomości o otwarciu galerii również drogą nieoficjalną (przez rożne grupy na fb itp.)

Najczęściej zadawane pytania

System pozwala na dokonanie płatności przez aplikacje dotpay. Można wybrać różne sposoby komunikacji z bankiem (blik, przelew, karta). Jeśli płatność zostanie przerwana, porzucona, niedokończona proszę o przelew bezpośrednio z banku na mój nr konta.

Proszę nie ponawiać przelewu na konto dotpay- taki przelew zostanie zwrócony do adresata.

Za zakup wybranych plików/ wydruków można zapłacić wpłacając odpowiednią kwotę na
nr konta 18 1140 2004 0000 3902 8029 0313 w tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.

Proszę też o wiadomość, w komentarzu zamówienia lub na maila kontakt@katarzynakira.pl, że płatność została dokonana przelewem.

Wydruki 10 zł/szt
Pełna wersja cyfrowa 30 zł/szt

 

Wydruki na papierze: Fuji Silk (jedwab) 235 g/m² – rzeczywisty półmat, z grubszą niż mat teksturą, przypominającą plaster miodu z gęsto rozmieszczonymi wypustkami, przez co jest podobny do dawnych, tradycyjnych papierów używanych do wywoływania odbitek. Odporny na odciski palców i zarysowania, zachowujący delikatne kontrasty, gładkie przejścia tonalne, słabo odbijający światło;

Format wydruków:
9/13 cm
10/15 cm
13/18 cm
15/23 cm

Wersja elektroniczna:

Napis: „Pełna wersja cyfrowa” dotyczy tylko wybranego zdjęcia.
Wersja elektroniczna dotyczy pełnej rozdzielczości danego zdjęcia.
W pakiecie tzn że dostaną też Państwo wybrane zdjęcie pełnej rozdzielczości i takie przygotowane do publikacji w internecie.

Dla chętnych wszystkie galerie klasowe będą otwarte do końca wakacji do 31.08.2022 do godziny 23.00.
Jest to ostatni termin by zamówić zdjęcia z sesji w szkole kwiecień/maj 2022.

Zamówione zdjęcia będą do odbioru na koniec września u wychowawcy.

W razie problemów technicznych, niejasności, problemów z płatnościami proszę o kontakt: kontakt@katarzynakira.pl

Jeśli mają Państwo też uwagi co do funkcjonowania systemu zamówień również proszę o informację.

Odbiór zdjęć u wychowawcy w szkole.
W wyjątkowych sytuacjach odbiór zdjęć u dyrekcji lub u mnie. W takich sytuacjach będę kontaktować się z Państwem bezpośrednio. 

Drodzy Rodzice zgodnie z RODO bez Państwa zgody nie mogę opublikować zdjęć z sesji w szkole na mojej stronie i FB. Zdjęcia przetrzymuje u siebie na serwerze do momentu oddania wszystkich wydruków, wersji cyfrowych i rozliczenia. W przypadku tej sesji, do końca października. Wszystkie galerie były chronione hasłem które powinno być dostępne tylko dla rodziców.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na publikację zdjęcia swojego dziecka w moich mediach społecznościowych i na mojej stronie www proszę o kontakt: kontakt@katarzynakira.pl w wiadomości proszę napisać nr zamówienia.  Taką zgodę trzeba podpisać. W tej sprawie będę się kontaktować osobiście z Państwem którzy wyrażą taką chęć.

Dziękuję za zaufanie tym którzy już wyrazili zgodę na publikację.

witaj witaj!

Zapraszam