fbpx
"Gdzie kwitnie kwiat- musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce zakwitnie"

W tym roku wiosna zawita też do mojego studia. Szykuje dla Was ciepłe, naturalne scenografie oraz miejsce magiczne, wiosenne, pełne kwiatów. Otwieram studio na sesje rodzinne, dziecięce ale i dla przyszłych rodziców.

Wiosna to taki czas kiedy wszystko budzi się na nowo. Więc mam nadzieję, że już budzicie się po zimie i znajdziecie czas na rodzinne wiosenne kadry.

W tym roku sesje wiosenne robię w weekendy a dokładniej dwa weekendy marca. ilość miejsc jest ograniczona więc kto pierwszy, ten ma piękną wiosenną pamiątkę. Jeśli szukasz innego terminu (w tygodniu) to daj mi znać!

Tutaj teraz możecie zobaczyć część zeszłorocznych kadrów z ogrodu 🙂 Na początku marca zacznę podmieniać na aktualną scenerię.

Miłość, radość, wspomNienia

Sesje zdjęciowe to nie tylko piękne zdjęcia, to chwile dla Was, dla waszych dzieci, które zostaną z Wami na lata. To moment wyrwania z rzeczywistości by wspólnie przeżyć foto przygodę. To wartość którą obdarować siebie i bliskim.
Mini sesje świąteczne to idealna pora by zadbać o piękną pamiątkę.
Katarzyna Kira

30 Minut

Moje mini sesje trwają ok 30 minut. Jednak sesje rezerwuje co godzinę byśmy mieli czas na przebranie, rozmowę i adaptację. Dodatkowo dzięki temu mam też czas na przygotowanie studia pomiędzy sesjami.

5
ujęć do wyboru

W tym roku mój pakiet mini to 5 ujęć. Sami wybieracie ujęcia które najbardziej się Wam spodobają.

Podczas sesji robimy ujęcia rodzinne jak i portretowe. Jeśli macie swoje propozycje koniecznie daj mi znać!

Tak! Można też dokupić dodatkowe ujęcia i produkty.

Piękne wydruki

 W pakiecie dostaniecie piękne wydruki na wysokiej jakości jedwabnym papierze w formacie 15/23 cm

Dwie stylizacje

W tym roku szykuję dwie stylizacje plus dodatkowe niespodzianki. Scenki będą przygotowane na koniec lutego ale już teraz możecie śledzić ich powstawanie u mnie na social media.

Bonus

Byliście już u mnie na sesji? SUPER! Cieszę się, że znowu się spotkamy! Dostaniesz ode mnie dodatkowe ujęcie GRATIS!

Gift Voucher

Szukasz idealnego prezentu na święta? Taka sesja to nie tylko zdjęcia, to też wspomnienia dla Ciebie i Twoich najbliższych.  U mnie masz możliwość zakupienia vouchera, i podarować go jak prezent, na sesje dla swoich bliskich. Możesz wybrać zarówno mini sesje jak i inny pakiet.

Galeria Online

Dostajesz dostęp indywidualnej galerii online gdzie będziesz mogła wybrać zdjęcia i dodatkowe produkty. Za wszystko będziecie mogli zapłacić online.

Dodatkowe ujęcia

Oczywiście TAK! Zawsze możesz dokupić dodatkowe ujęcia. Jeśli już na początku sesji wiesz, że chcesz więcej ujęć koniecznie daj mi znać.

Zapraszam